Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

INGRID RUIN (1881-1956): Läsande kulla, signerad I Ruin, olja på duk, ca 68x53 cm

588085

2018-11-07