Mat och serveringsskedar silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAT & SERVERINGSSKEDAR, 6+2, silver, modell gammal fransk modell, stämplade GAB, Stockholm 1894 resp. Emanuel Forsman, Växjö 1849, längd 21-22,5 cm, vikt 420 g

Alla undersidor med monogram, slitage

588095

2018-11-07