Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÖLD, Asmat, Kasuarinakusten, Papua Nya Guinea, snidat och bemålat trä, dekor av torkat gräs, 1900-tal, insamlad på 1970-talet, höjd ca 145 cm bredd ca 31-41 cm
588105
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här