Rokokostilspegel

Rokokostilspegel
Rokokostilspegel
Rokokostilspegel
Rokokostilspegel
Rokokostilspegel
Rokokostilspegel
Rokokostilspegel
Rokokostilspegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets början, rokokostil, förgylld träram med pastellagedekor, á tergo signerad Petterson, 80x44 cm

Pastellaget med skador

588116

2018-11-07