Frederic Iriarte oljemålning

Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning
Frederic Iriarte oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDERIC IRIARTE (Frankrike, född 1963): ´´Bonheur, Euphore, Extase´´, signerad och daterad Iriarte 1999 och a tergo, olja på duk, ca 100x210 cm

Ytsmuts, oramad

588122

2018-11-07