Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDERIC IRIARTE (Frankrike, född 1963): ´´Bonheur, Euphore, Extase´´, signerad och daterad Iriarte 1999 och a tergo, olja på duk, ca 100x210 cm
Ytsmuts, oramad
588122
2018-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här