Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, mahognyfanér, 5 lådor i sarg, grön skinnskiva, ben med mässingsavslut, höjd ca 75, 135x75 cm
Repor, märken
588139
2018-11-07