Skrivbord engelsk stil 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, mahognyfanér, 5 lådor i sarg, grön skinnskiva, ben med mässingsavslut, höjd ca 75, 135x75 cm

Repor, märken

588139

2018-11-07