Hokusai Japan

Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan
Hokusai Japan

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATSUSHIKA HOKUSAI (1760-1849): From Chushingura, signerad Kako (1804 ed), publ. Tsutaya Juzaburô, 19,5x30 cm

Tanuki, ca 1840, 30x19 cm, TOSA MITSUKI /1617-1691), efter, hantverkare, 1800/1900-tal, träsnitt, 30x21 cm
Skador: Smärre fläckar, mittveck

Slitage

588159

2018-12-06