Byrå 4-lådig 1800-tal
2018-11-08
588164
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, mahogynfanér, höjd ca 93, 87x43 cm, nyckel medföljer
repor, märken, avslag, nyckelbricka saknas