Salongsgrupp 4 delar chippendalestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, chippendalestil, ek, rotting och läder, skuren dekor, soffa, 2 fåtöljer samt bord, soffans längd ca 178 cm

Skador, slitage

588166

2018-11-08