Skåp barock 1700-tal

Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, valnöt, skuren dekor, höjd 89, 68x32 cm

Renoverad, skador

588172

2018-11-08