Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, i skritt, bemålat trä i vitt på grönmålade medar, målade ögon, man och svans i tagel, sitthöjd ca 67, längd ca 132 cm
Slitage
588190
2018-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här