Väskfrontstycke chuval

Väskfrontstycke chuval
Väskfrontstycke chuval
Väskfrontstycke chuval
Väskfrontstycke chuval

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

VÄSKFRONTSTYCKE/CHUVAL, antik, Turkmenistan, sannolikt Tekke, ca 39x103 cm

Skador lagningar

588205

2018-11-15