Khorjin Veramin

Khorjin Veramin
Khorjin Veramin
Khorjin Veramin
Khorjin Veramin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KHORJIN/VÄSKA, antik, Veramin, ca 112x52 cm

Slitage/mindre skador

588207

2018-11-15