Bordslampa i form av säl

Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl
Bordslampa i form av säl

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Lindner Bavaria, 1900-talets första hälft, porslin, i form av cirkussäl, total höjd ca 40 cm

Skärm med mindre slitage, släppt i vissa sömmar

588221

2018-11-08