Rölakan

Rölakan
Rölakan
Rölakan
Rölakan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, röllakan, etikettmärkt Alestalon Mattokutomo Kauhava Finland, signerad ISC, ca 245x168 cm

Fläck, bruksslitage, fransar saknas

588230

2018-11-15