Kerstin Olby ´´Pappi´´ skrivbord

Klubbat för:

14 000 SEK

10 000 SEK

KERSTIN OLBY, ´´Pappi´´ skrivbord, stomme i ask, skiva i hyvlad grå kalksten, med 3 lådor i särg, höjd ca 76, 150x40 cm

Ingår i temaauktionen Scandinavian design

Bruksslitage, märken, fläckar, skivan med en lagad, limmad nagg

588233

2018-11-29