Roland Svensson litografi
2018-11-12
588241
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis" signerad samt numrerad 121/200, färglitografi, 44x33 cm