Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, tidigt 1900-tal, 3-mastad, längd ca 90 cm

slitage, skador

588249

2018-11-11