Horst Antes färglitografi

Horst Antes färglitografi
Horst Antes färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

HORST ANTES (Tyskland, född 1936): Surrealistisk komposition, signerad Antes, numrerad 30/35, färglitografi, bildyta ca 31x25 cm

fläck utanför bildytan

588254

2018-11-11