Fridensrich Hundertwasser litografi
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): "10001 nights Homo Humus come va", fotolitografi och färgserigrafi med metallprägling 1984, signerad och numrerad 5345/10001 66,5x47 cm
LITTERATUR: Koschatzky 83
588261
2018-11-11