Fridensrich Hundertwasser litografi

Klubbat för:

6 400 SEK

4 000 SEK

HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): "10001 nights Homo Humus come va", fotolitografi och färgserigrafi med metallprägling 1984, signerad och numrerad 5345/10001 66,5x47 cm

LITTERATUR: Koschatzky 83

588261

2018-11-11