Ljusstakar 1 par och tändsticksfodral 3 st silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 600 SEK

GAB, ljusstakar, 1 par, Stockholm 1946, tändsticksfodral, 3 st., stämplar Thomas Byström, Stockholm 1961, ljusstakarnas höjd 9,3 cm, vikt 237 g, fodralen 5,6x3,7 cm, vikt 114 g

fodralen med graverat T i spegelmonogram
bucklor

588266

2018-11-18