Anders Sköld oljemålning

Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS SKÖLD (född 1968): Par vid strandkant, signerad och daterad Anders Sköld -06, olja på duk, ca 39x58 cm

588268

2018-11-10