Fat på benställning

Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning
Fat på benställning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT PÅ BENSTÄLLNING, porslin med dekor av ryttare till häst, benställning i förgylld brons, undertill märkt med S, höjd ca 12 cm, längd ca 34 cm

mindre slitage

588280

2018-11-10