Fåtölj ´´Howard modell´´

Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, ´´Howard modell´´, 1900-talets andra hälft, främre ben med hjultrissor, lösa plymåer, plyschklädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, ställvis något missfärgad

588281

2018-11-15