Fåtölj ´´Howard modell´´

Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´
Fåtölj ´´Howard modell´´

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, ´´Howard modell´´, bred, 1900-talets andra hälft, Burhéns, främre ben med hjultrissor, lösa plymåer, tyg klädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

588283

2018-11-15