Skribord vitlackerad

Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad
Skribord vitlackerad

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 2000-tal, vitlackerad, beslag i paterinad mässing, 3 lådor i särg, höjd ca 77, 120x59 cm

Bruksslitage, märken, ställvis förlust av lackering

588285

2018-11-15