Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 2000-tal, vitlackerad, beslag i paterinad mässing, 3 lådor i särg, höjd ca 77, 120x59 cm
Bruksslitage, märken, ställvis förlust av lackering
588285
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här