Jime Dine etsning

Jime Dine etsning
Jime Dine etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIME DINE (född 1935), ur serien four Pallets, signerad Jime Dine, numrerad 73/75, etsning, bladmått 70x50 cm

588297

2018-11-08