K-G Nilsson serigrafier 2 st

K-G Nilsson serigrafier 2 st
K-G Nilsson serigrafier 2 st
K-G Nilsson serigrafier 2 st
K-G Nilsson serigrafier 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): (2), komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1985, 49/60, 38x53 cm vardera

588306

2018-11-08