Kungliga porträtt

Kungliga porträtt
Kungliga porträtt
Kungliga porträtt
Kungliga porträtt
Kungliga porträtt
Kungliga porträtt
Kungliga porträtt
Kungliga porträtt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIGA PORTRÄTT, 8 st, Gustav Vasa, Drottning Kristina, Karl XIV Johan, Gustav V, Gustaf VI Adolf, Drottning Louise, Carl XVI Gustaf, delvis signerade, vareriande reproduktionstekniker, ramarnas yttermått 43x20 - 25,5x19 cm

Slitage och skador

588310

2018-11-13