Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AUGUST SEDELIN (1850- ?): Karl XV till häst, signerad A. Sedelin -94, olja på papp-pannå, ca 34x25 cm
Skador i kanter där tidigare ram har suttit. I övrigt smärre slitage.
588317
2018-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här