August Sedelin oljemålning Vapen

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

AUGUST SEDELIN (1850- ?): Karl XV till häst, signerad A. Sedelin -94, olja på papp-pannå, ca 34x25 cm

Skador i kanter där tidigare ram har suttit. I övrigt smärre slitage.

588317

2018-11-08