Rune Pettersson oljemålning

Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning
Rune Pettersson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE PETTERSSON (1918-1999), "Slaktplats", signerad R Pettersson, olja på pannå, 85x125 cm

588323

2018-11-08