Uppläggningsbestick silver

Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK mm, 12 st, silver, 1800/1900-tal, silvervikt 390 g

Delvis med slitage och gravyrer

588332

2018-11-08