Vjeteslav Kliuchnikov Oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Äppelblom i Stora Skuggan, Stockholm, signerad och daterad V. Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 55x74 cm, oramad

588334

2018-11-08