Sockerströare mm silver

Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver
Sockerströare mm silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERSTRÖARE, GAFFLAR, CHAMPAGNEVISP, SALTKAR, SERVETTRINGAR, mm. silver, 1800/1900-tal, vikt 760 g

Delvis med gravyrer och slitage

588337

2018-11-08