PJ Mene skulptur

PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur
PJ Mene skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERRE-JULES MENE (Frankrike, 1810-1879): "Räv", signerad P.J Mène, förgylld brons, höjd exklusive sockel 8, längd 14 cm

588399

2018-11-13