Kaffekoppar IKEA

Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA
Kaffekoppar  IKEA

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEKOPPAR med FAT, 15 delar, "Nejlika", IKEA 1700-tals serien, porslin, dekor i blått

Smärre slitage, ett nagg

588410

2018-11-11