Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAFFEKOPPAR med FAT, 15 delar, "Nejlika", IKEA 1700-tals serien, porslin, dekor i blått
Smärre slitage, ett nagg
588410
2018-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här