Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAEGER, reseur, ca 1960, 8-dagars verk, vit urtavla med guldfärgat sifferindex, fodral av förgylld och blålackerad mässing, mått ca 8,5x5,5 cm
Bruksslitage, fungerar vid test
588427
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här