Reseur Jaeger

Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger
Reseur Jaeger

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAEGER, reseur, ca 1960, 8-dagars verk, vit urtavla med guldfärgat sifferindex, fodral av förgylld och blålackerad mässing, mått ca 8,5x5,5 cm

Bruksslitage, fungerar vid test

588427

2018-11-09