Eva Kerek

Eva Kerek
Eva Kerek

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EVA KEREK (född 1969): "En vanlig dag", signerad och daterad Eva Kerek 2012, numrerad 29/30, litografi, ca 40x51

Kuntoraportti

588432

Päivämäärä:

2018-11-09