Eva Kerek
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EVA KEREK (född 1969): "En vanlig dag", signerad och daterad Eva Kerek 2012, numrerad 29/30, litografi, ca 40x51
Kuntoraportti
588432
Päivämäärä:
2018-11-09