Loungefåtöljer, ett par "Delaunay" Rodolfo Dordoni

Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par
Loungefåtöljer, ett par

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RODOLFO DORDONI, "Delaunay" fåtöljer, ett par, Minotti, italien, stomme i förkromad metall, svart läderbandsupphängning samt lösa plymåer klädda i rödbrunt skinn, sitthöjd ca 37, bredd 75 cm, djup 80 cm

Bruksslitage med mindre fläckar och repor kring stommen

588434

2018-11-08