Gunilla Allard ´´Cinema´´ fåtöljer
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNILLA ALLARD, "Cinema", fåtöljer, 1 par, 2000-tal, modellen formgiven 1994, Lammhults, stomme i förkromat stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 42 cm
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage
588460
2018-11-29