Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
SKULPTUR, 1700-tal, sakral, sittande apostel med bok, skuren i trä samt krederad och bemålad, höjd ca 41 cm
Åldersrelaterat slitage, spricka, färgbortfall, saknar ett öga
588469
2018-11-09