Bronsskulptur Buddha 1800-tal

Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal
Bronsskulptur Buddha 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, sinotibetansk, 1800-tal, förgylld och bemålad brons, i form av sittande Buddha på dubbel lotustron, höjd ca 16,5 cm

588472

2018-11-09