Blombänk

Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

BLOMLÅDA, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 71, 67x36 cm

Slitage, sprickor, färgbrotfall, insats saknas

588474

2018-11-09