Appliquer

Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld metall, väggplatta i förgylltträ, höjd ca 23 cm, längd från vägg ca 30 cm

slitage

588479

2018-11-09