Luc herrarmbandsur
Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LUC, herrfickur, 14 k guld, savonett, 1900-talets första hälft, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 90730, diameter 51,5 mm, vikt ca 77 g
Zustandsbeschreibung
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, lock med defekt fjädring, slitage och bucklor
588480
2018-11-14