Luc herrarmbandsur

Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur
Luc herrarmbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LUC, herrfickur, 14 k guld, savonett, 1900-talets första hälft, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 90730, diameter 51,5 mm, vikt ca 77 g

Zustandsbeschreibung

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, lock med defekt fjädring, slitage och bucklor

588480

2018-11-14