B&B Italia karmstolar

B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar
B&B Italia karmstolar

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, "Iuta", karmstolar, 4 st, B&B Italia, Italien, stommar i förkromad och formböjd aluminium, stoppade textilklädda sitsar, undertill stämplade och etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Varierande bruksslitage

588481

2018-11-08