B&B Italia karmstolar
Klubbat för:
5 200 SEK
5 000 SEK
ANTONIO CITTERIO, "Iuta", karmstolar, 4 st, B&B Italia, Italien, stommar i förkromad och formböjd aluminium, stoppade textilklädda sitsar, undertill stämplade och etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Varierande bruksslitage
588481
2018-11-08