B&B Italia karmstolar
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANTONIO CITTERIO, "Iuta", karmstolar, 4 st, B&B Italia, Italien, stommar i förkromad och formböjd aluminium, stoppade textilklädda sitsar, undertill stämplade och etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, 1 stol utan plastfötter
588483
2018-11-09